Pavol Hammel zahrá na bratislavskom koncerte to najlepšie, čo má!

Slovenský legendárny spevák Pavol Hammel chystá jedinečný koncert! Spolu so vzácnymi hosťami predstaví 4. decembra v štúdiu Slovenského rozhlasu horúce hudobné novinky. Na koncerte však nebudú chýbať ani staré známe hity.

Pavol_Hammel_1
Pavol Hammel vydal počas hudobnej kariéry vyše tri desiatky albumov. Ani minulý rok neodpočíval. Pokrstil nový album „Nočná galéria“ aj výber najväčších hitov s názvom „The best of PH“. Tie budú môcť teraz fanúšikovia počuť naživo! „Po úspešnom projekte "Zelená pošta" s Marianom Vargom a Collegiom Musicom je tento koncert trochu z iného súdka. Okrem už "zľudovených" Kamalások, Smutnej rannej električky, Ľalie poľnej či Medulienky, zaspievam aj zopár úplne nových skladieb. Myslím, že takých päť noviniek bude stačiť, aby sme príliš nezaskočili publikum.“ Plánuje Pavol Hammel. Hammela bude na koncerte sprevádzať pražská skupina Alvik a dvaja vynikajúci slovenskí hudobníci, gitarista Juraj Burian a bubeník Martin Valihora. Inštrumentálnym hosťom bude aj gitarová legenda Radim Hladík, s ktorým spevák zahrá pesničky z ich spoločného albumu "Déja vu". Zaujímavé budú určite duety z predstavenia Everest zo Slovenského národného divadla, ku ktorému Pavol Hammel napísal Hudbu. "Zaspievam si so slovenskou šansoniérkou Andreou Zimányiovou a českou speváčkou Michaelou Horkou. Pridá sa k nám aj pezinský chrámový zbor Ad Una corda. Bude to pre mňa premiéra, nikdy som ich ešte nespieval..." Teší sa Pavol Hammel. Skutočnou lahôdkou koncertu bude kultová skladba Ľalia poľná v originálnom prevedení. Veľká sála Slovenského rozhlasu ponúka veľký píšťalový organ, na ktorom zahrá Martin Hanzel. "Budeme sa snažiť o takú interpretáciu, ako pred 35 rokmi, keď pesnička vznikla!" sľubuje Pavol Hammel. Pavol Hammel plánuje ešte pár koncertov na konci roka. Spolu s Jurajom Burianom zahrajú vo Vysokých Tatrách aj na Podbanskom. Nový album ani nový klip však nechystá. "Rozmýšľam o tom, ale dnes je vydanie albumu už luxus. Klip by sa oplatil nakrúcať jedine v prípade, keby tam hrali samé pekné mladé baby.“ dodáva s úsmevom spevák.

Nenechajte si ujsť výnimočný koncert 4. decembra v štúdiu Slovenského rozhlasu. Vstupenky sú v predaji na www.ticketportal.sk.Aktuality

26_VAD-poster

Lenka Dusilová a Baromantika o albume „V hodině smrti“
Chantel McGregor
26. Víkend atraktívneho divadla doplnili nečakané mená!
Virgil Donati Band
Speváčka ZAZ mieri do Bratislavy, organizátor pridáva ďalšiu tribúnu!
„Mandolin“ U. Shrinivas člen skupiny Remember Shakti nečakane zomrel vo veku 45 rokov.
Hugh Masekela a Robert Cray v slovenskej premiére na džezákoch už o mesiac
BOSS GP-10 Guitar Processor
Prší na Habry
Festival Colours of Ostrava pridáva do programu ďalších päťnásť kapiel – špičku súčasnej nezávislej scény
Víťazom ceny Esprit 2013 sa stal album kvarteta Lukáša Oravca
Legendárny Dream Theater po prvý raz na Slovensku!
Čarodejáles 2014
Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014
V Bratislave vystúpi britský objav Dark Horses, podporí ich Kosa z nosa
Robert Glasper Experiment live at Nu Spirit Club
Chris Dave headlinerom One Day Festu
Victor Wooten (USA) a Juraj Griglák (SK) v apríli na jednom pódiu!
Výstava stereo, hifi a home cinema pod názvom High End Slovakia končí! Jej nový názov je Výstava audio, video a domáce kino.
Audiffex & Audified míří na frankfurtský hudební veletrh Musikmesse
HARMONIKOVICA 2014 • Koncert popredných hráčov na ústnu harmoniku
Karel Kryl na nikdy nevydané a obsahem zásadní nahrávce
Fenomenálny koncert na Deň žien (nielen pre ženy)
Bob Dylan sa v júni vráti na Slovensko
Sziget 2014 – prvé mená a hneď svetové hviezdy
Najčítanejšie v roku 2013Stacks Image 1139
>>> Zvukové ukážky
Stacks Image 1140
>>> Partneri
>>> Odkazy
Stacks Image 1141
>>> Aktuality