The Australian Pink Floyd Show

Bratislava, 13. 5. 2013

Už po tretí raz sa u nás predstaví najúspešnejšia revivalová skupina na svete The Australian Pink Floyd Show. 13. mája na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu predvedie efektnú laserovú show. Nenechajte si ujsť najväčšie hity Pink Floyd 40 rokov po vydaní kultového albumu „The Dark Side of the Moon“!

australian-pf-show

Máte radi Pink Floyd a chcete počuť legendárne hity „Money“ či „Time“ naživo? Máte jedinečnú príležitosť! Do Bratislavy sa vráti najznámejšia a najúspešnejšia revivalová kapela na svete - The Australian Pink Floyd Show. Kapele sa ako jedinej podarilo obnoviť vzhľad, atmosféru a zvuk koncertov Pink Floyd. Skupinu podporuje samotný gitarista a spevák Pink Floyd David Gilmour.

„Je to oficiálna revivalová skupina legendárnych Pink Floyd. Sú rovnako dobrí ako originál. Minuloročný koncert mal vynikajúce ohlasy a ľudia si The Australian Pink Floyd vyžiadali opäť. Tak sme sa rozhodli, že im vyhovieme.“ S nadšením opisuje šéf agentúry 212 Roman Hodoň.
V slovenskej metropole sa The Australian Pink Floyd Show predstavia v rámci turné Eclipsed By The Moon, ktorým si pripomenú 40. výročie kultového albumu „Dark Side of The Moon“. Najúspešnejšieho albumu Pink Floyd sa po celom svete sa predalo vyše 50 miliónov kópií. Práve tento album sa udržal na prvých priečkach hitparád najdlhšie v histórii.

„Album The Dark Side of The Moon je právom považovaný za jeden z najlepších albumov všetkých čias. Hrať piesne z tohto albumu, je ako hrať modernú, klasickú, orchestrovú hudbu. Snažíme sa verne naštudovať každý detail piesní, ako to len ide.“ Prezrádza spevák Steve Mac.

Vznik The Australian Pink Floyd Show sa datuje na rok 1988. Hudobníci pochádzajú z austrálskeho mesta Adelaide. Skupina je známa po celom svete, najmä ako jediná tribute kapela, ktorej sa podarilo z lokálnej skupiny vypracovať na svetoznámu formáciu. The Australian Pink Floyd Show sú talentovaní muzikanti, ktorí úzkostlivo dbajú na všetky detaily v hudobnom vyjadrení svojich vzorov. Prinášajú tak skutočne vernú hudobnú aj vizuálnu show, ktorá nenechá žiadneho fanúšika Pink Floyd chladným. Show plná laserov, videí a efektov bude pre divákov neopakovatelným zážitkom. Vrátiť sa do čias legendárnej skupiny Pink Floyd môžete 13. mája 2013 o 19:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.Aktuality

26_VAD-poster

Lenka Dusilová a Baromantika o albume „V hodině smrti“
Chantel McGregor
26. Víkend atraktívneho divadla doplnili nečakané mená!
Virgil Donati Band
Speváčka ZAZ mieri do Bratislavy, organizátor pridáva ďalšiu tribúnu!
„Mandolin“ U. Shrinivas člen skupiny Remember Shakti nečakane zomrel vo veku 45 rokov.
Hugh Masekela a Robert Cray v slovenskej premiére na džezákoch už o mesiac
BOSS GP-10 Guitar Processor
Prší na Habry
Festival Colours of Ostrava pridáva do programu ďalších päťnásť kapiel – špičku súčasnej nezávislej scény
Víťazom ceny Esprit 2013 sa stal album kvarteta Lukáša Oravca
Legendárny Dream Theater po prvý raz na Slovensku!
Čarodejáles 2014
Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014
V Bratislave vystúpi britský objav Dark Horses, podporí ich Kosa z nosa
Robert Glasper Experiment live at Nu Spirit Club
Chris Dave headlinerom One Day Festu
Victor Wooten (USA) a Juraj Griglák (SK) v apríli na jednom pódiu!
Výstava stereo, hifi a home cinema pod názvom High End Slovakia končí! Jej nový názov je Výstava audio, video a domáce kino.
Audiffex & Audified míří na frankfurtský hudební veletrh Musikmesse
HARMONIKOVICA 2014 • Koncert popredných hráčov na ústnu harmoniku
Karel Kryl na nikdy nevydané a obsahem zásadní nahrávce
Fenomenálny koncert na Deň žien (nielen pre ženy)
Bob Dylan sa v júni vráti na Slovensko
Sziget 2014 – prvé mená a hneď svetové hviezdy
Najčítanejšie v roku 2013Stacks Image 1139
>>> Zvukové ukážky
Stacks Image 1140
>>> Partneri
>>> Odkazy
Stacks Image 1141
>>> Aktuality